REFERENCE

Petra
12.5.2017 09:59

Vyzkoušeli jsme FTP focení miminka. Přístup i tempo práce je individuální. Děkujeme za neobyčejný zážitek v jedinečném prostředí.

Tereza M
23.4.2017 17:25

Asi už to bude trapné,ale se zvěčněním dalšího životního kroku jsem zavítala zase do Fotoateliéru MMM. Začátkem dubna jsme měli svatbu ani by mě ve snu nenapadlo zavolat někomu jinému než paní Markétě. Fotografie jsou báječné,přístup super…no prostě paráda ;-)

Zuzana Adámková
8.3.2017 08:45

Dobové focení ve Fotoateliéru MMM jsem si moc užila. Měla jsem z toho obavy, protože nejsem zvyklá se fotit na povel a sem tam se stává, že nevypadám na fotkách přirozeně. Ale paní Markétka přesně věděla, jak se mnou pracovat a výsledky byly nad očekávání. Příjemný, přátelský a přesto profesionální přístup. Moc děkuji za skvělou spolupráci :)

Tereza J
29.11.2016 22:02

Už po páté jsem zavítala k teto pani kouzelnici. A tentokrat i se svoji rodinou. Zkusili jsme secesni foceni. A leč je to velice narocne i ten nejmensi model to zvladl a to diky super pristupu pani fotografky. Miluji Ty jeji kouzla s denim svetlem,vyber obleceni,cesani no vse co k tomu patri. Říkam už jsem tu byla po 5 a určitě né naposledy ;) v dubnu svatba a kam myslite,že zavitame. No samozrejme k teto pani fotografce.

Lucie Brůčková
28.11.2016 15:01

S paní Markétou jsem fotila dobové focení. Dlouho jsem váhala jestli to mám zkusit a jsem moc ráda že jsem se k tomu odhodlala. Už jen vybírání šatů na Barrandově je velký zážitek :) Paní Markéta je velmi sympatická a skvěle mi poradila s výběrem šatů a doplňků, jinak bych tam asi bloudila ještě dnes :) Samotné focení bylo velmi zábavné a příjemné, veškerá nervozita ze mně hned odpadla protože na ní ani nebyl při všem povídání čas :) Fotky jsou krásné, mám památku na celý život a krásný zážitek. Určitě ještě k paní Markétě zavítám na další focení. Moc za vše děkuji ! :)

Lenka K.
17.1.2016 12:15

Děkujeme moc za příjemné focení. Byla to zábava. Byla jsem již podruhé a nikam bych jinam nešla :-). Doporučujeme.

Tatana Rojo
27.10.2015 08:57

Focení bylo super, paní fotografka byla velmi příjemná a udělala nám velmi krásné fotky – svatební fotky. Jsem nečekala, že můžou být tak pěkné. A cena, cena je opravdu dobrá.
Když budu příště potřebovat nějaké pěkné fotky na památku tak se jí určitě ozvu.

Tereza
19.10.2015 20:14

Už po čtvrté myslím,jsem zavítala k této paní kouzelnici. Vždy,když chci zvěčnit etapy svého života,obracím se pouze jen na Fotoaletiér MMM ;). A vím,že jsem tu nebyla naposledy.

Irena Pohl Houkalová
25.9.2014 02:27

Za celý festivalový tým MHF Dvořákova Praha děkuji za krásné společenské fotografie našich významných festivalových partnerů a hostů. Vážíme si především osobního nasazení a kreativity, které jsou fotografce Markétě Mathauser Malinové vlastní.I díky její skvěle odvedené spolupráci splnily letošní nejvýznamnější festivalové koncerty naše očekávání.

sandra
5.8.2014 07:23

Dobrý den, paní Malinová. Byla jsem u Vás na foceni v roce 2009, leti Nevim, zda si pamatujete. Vyprávěla jsem Vám o
braskovi, který má DMO. Jak to vše v porodnici zapinkali.no ale o co jde.
Moje mamka bude mít teď 24.8 narozeniny, 47 let. Vůbec nevim, co speciálního
ji vymyslet, tak si říkám, ze by ji možná potesilo, nafotit nejake pěkné
fotky, kdyby ji nekdo nalíčil atd. Tento rok byl pro ni vcelku náročný. A tak
by možná mela radost.. Byla jste moc sympatická a dobre se mi s Vámi fotilo,
tak bych se chtela nějak domluvit. Vystavujete i poukaz, abych ji to mohla
dat v obálce? A ona si pak domluvily datum? Nebo ji rovnou dovést k Vám? A
poslat peníze na účet? Možná by bylo i fajn, kdyby jedna fotka byla i se
mnou, s dcerou. No písnete a nějak se domluvíme:), jinak gratuluji k dětem,
ja uz taky jednoho chlapečka mam, teď v prosinci mu budou 3 roky, hrůza, jak
to leti, opravdu. Mějte se pěkně! S pozdravem , Majova .

Jitka Zídková
25.6.2013 17:34

23.6.2013 jsem navštívila ateliér milé paní fotografky Markéty Malinové a ztrávila příjemné tři hodinky při krásném focení. Strach a obavy, které jsem měla, když jsem k ní šla během chvilky opadly. Děkuji za nádherné fotky. Výsledek byl nad mé očekávání. Paní Markéta Malinová je učiněná kouzelnice.

Zuzana S.
7.1.2013 17:23

Chtěla bych tímto poděkovat za úúžasné focení :-) Byla jsem na takovém focení poprvé, takže jsem tam šla s obavou, zda to zvládneme a jestli náš tříletý syn se vydrží fotit. A byla jsem velice překvapena, že nervozita spadla hned s podáním ruky paní fotografky a synátor se nakonec chtěl fotit i sám a kdybychom ho neoblékli,že jdeme domů,fotí se tam dodnes. Ještě jednou děkuji za krásné fotky :-)

Tereza J
11.7.2012 14:02

Je to tak zhruba rok a půl co jsem se u paní fotografky nechala fotit,ale byla jsem a jsem stále s fotkami spokojená. Na začátku rozpaky mám bo nemám to jít skusit,ale nakonec při přivítání tak milou slečnou (teď už paní) ze mě všechnu nervozitu vyhnalo. Focení probíhalo v klidu..a ač nejsem moc fotogenická(což si o sobě řekne většinou každý) ze mě vykouzlila „princeznu“. Fotky se líbily a určitě přemýšlím o nějaké další spolupráci.

Petronela Matějková
26.3.2012 21:25

Markétka mi fotila svatbu…od brzkého rána až do večera to s ní bylo super. Ač se oba neradi fotíme, bylo to celé uvolněné a užili jsme si legraci :o) Fotky bez komentáře nádherné..fotila jsem pak iv atelieru pro manžela a taky krása :o) Je super doporučuji všem :o)

Martina Jašíková
25.3.2012 00:24

Taky se nerada fotím. Když jsem začaly s focením, tak jsem byla nervózní, ale pak nervozita opadla a bylo to super. Můžu jen doporučit. Fotky jsou krásné. Jsem spokojená.

Lobková Mirka
22.3.2012 15:12

Nechala jsem se u Markéty fotit jako těhotná i s přítelem a naším pejskem :o)) všechno probíhalo naprosto úžasně a fotky byly super.. jsem moc spokojená a všem jen doporučuji…

Koželuhová Mirka
8.3.2012 20:57

Nesnáším focení. Focení s paní Malinovou bylo v pohodě a v klidu. Je to opravdový profík. Finální fotky byly krásné.

Kristýna Sovová
8.3.2012 10:15

Je to zhruba 2 roky, co jsem se u paní fotografky nechala vyfotit na kalendář pro přítele. Nejsem zrovna fotogenický tip a hlavně jsem dost stydlivá. Musím ale říct, že práce s paní Malinovou byla úžasná, krásně mě nalíčila a fotky vypadaly úžasně. Byla jsem velice spokojená. Ještě jednou děkuju za Vaši práci:-)

Monika Štěrbová
8.3.2012 08:37

Focení se mi velmi líbilo. Přesto, že jsem váhala zda to zkusit, veškerá nervozita ze mě v ateliéru spadla. Paní fotografka je velmi příjemná, všechno probíhalo v uvolněné atmosféře. Fotky se doma líbily.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *